Tuş Değişimi

Tam ekranlı cihazların yükselişi nedeniyle, cihazın ön tarafında ana ekran düğmelerine sahip cihazlar artık oldukça eski hale geliyor. Ancak bu, ana düğmelere sahip mevcut cihazların arızalanmaya karşı olduğu anlamına gelmez.

EforTek olarak, herhangi bir cihazdaki hatalı olan ana düğmeyi teşhis edebilir ve onarabiliriz. Çoğu durumda, düğmenin arkası ana karttan ayrılabilir. Orijinal olmayan pil değişimleri de bazı cihazlarda ana düğmenin çalışmamasına neden olabilir.

Arızalı bir ana ekran düğmesi sorunu yaşıyorsanız ve pili değiştirdiyseniz, pili indirimli olarak orijinal bir parça ile değiştirebiliriz. Bu durumda lütfen iletişime geçin.

Yalnızca Orijinal Parçalar Kullanılır

Cihazlarınızı onarırken %100 orijinal parçalar kullanıyoruz! Kullandığımız parçalar cihazınıza herhangi bir performans kaybı yaşatmamaktadır. Güvenli bir şekilde cihazınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garantili & Uzman İşçilik

Cihazlarınız riske atmayın! EforTeknik tüm Apple cihazlarınıza uzman dokunuşlar sunar. Profesyonellerden oluşan ekibimiz servis sonrası da her zaman yanınızda.

Açılmayan bir elektronik cihaz birçok şeyin sonucu olabilir. Çoğunlukla ana kartta veya pilde bir arıza vardır.
Cihaz şiddetli bir şekilde düştüyse veya cihaz daha önce ‘onarıldıysa’ ve değiştirme işleminde orijinal bir ekran kullanılmadıysa birçok dokunmatik ekran çalışmayacaktır.
Bazıları cihazı bir torba pirinç içine koymanın tüm sorunlarınızı çözeceğine inanıyor. Ancak bu doğru değildir ve bazen hasar çoktan oluşmuştur.

Tabi ki de teslim edebilirsiniz. Mağazamız hafta için 09.00-18.30 arası ve cumartesi günleri 09-18.30 arası açıktır!

Galeri