Pil Değişimi

3/4 yıldan daha eski mobil cihazlarla ilgili en yaygın sorunlar bataryadır. Doğal olarak piller zamanla azalır ve bu, cep telefonunuzun performansını büyük ölçüde etkiler.

Lityum iyonun tehlikeli yapısı nedeniyle arızalı bir pili asla onarmayız. Cihazın uzun ömürlü olmasını sağlamak ve en yüksek performansına geri döndürebilmek için pili tamamen fabrika değişimiyle değiştiriyoruz.

Pil değiştirme hizmetimiz en hızlı dönüşü sunar, cihazınızı onarabilir ve ertesi gün size ücretsiz olarak iade edebiliriz!

Yalnızca Orijinal Parçalar Kullanılır

Cihazlarınızı onarırken %100 orijinal parçalar kullanıyoruz! Kullandığımız parçalar cihazınıza herhangi bir performans kaybı yaşatmamaktadır. Güvenli bir şekilde cihazınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garantili & Uzman İşçilik

Cihazlarınız riske atmayın! EforTeknik tüm Apple cihazlarınıza uzman dokunuşlar sunar. Profesyonellerden oluşan ekibimiz servis sonrası da her zaman yanınızda.

Açılmayan bir elektronik cihaz birçok şeyin sonucu olabilir. Çoğunlukla ana kartta veya pilde bir arıza vardır.
Cihaz şiddetli bir şekilde düştüyse veya cihaz daha önce ‘onarıldıysa’ ve değiştirme işleminde orijinal bir ekran kullanılmadıysa birçok dokunmatik ekran çalışmayacaktır.
Bazıları cihazı bir torba pirinç içine koymanın tüm sorunlarınızı çözeceğine inanıyor. Ancak bu doğru değildir ve bazen hasar çoktan oluşmuştur.

Tabi ki de teslim edebilirsiniz. Mağazamız hafta için 09.00-18.30 arası ve cumartesi günleri 09-18.30 arası açıktır!

Galeri