Kamera Tamiri

Cihazınızın kamerası çalışmayı durdurdu mu? Yoksa fotoğraf çekerken grenli mi olmaya başladı?

EforTek, cihazınızın kamerasını tamamen çalışır duruma getirmek için değiştirir. Zamanla kamera kir oluşumuna duyarlı hale gelebilir veya lens üzerindeki küçük koruyucu kılıf kırılabilir ve hassas kamerayı açıkta bırakabilir.

Çoğu zaman, kamera kaliteyi kaybetmişse mobil cihazınızı yükseltmenize veya değiştirmenize gerek yoktur! Cihazların % 90’ında cam kasayı çıkarıp değiştirebilir ve iç kısımları temizleyebiliriz, diğer % 10’unda ise sadece kamera modülünü değiştiririz

Yalnızca Orijinal Parçalar Kullanılır

Cihazlarınızı onarırken %100 orijinal parçalar kullanıyoruz! Kullandığımız parçalar cihazınıza herhangi bir performans kaybı yaşatmamaktadır. Güvenli bir şekilde cihazınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garantili & Uzman İşçilik

Cihazlarınız riske atmayın! EforTeknik tüm Apple cihazlarınıza uzman dokunuşlar sunar. Profesyonellerden oluşan ekibimiz servis sonrası da her zaman yanınızda.

Açılmayan bir elektronik cihaz birçok şeyin sonucu olabilir. Çoğunlukla ana kartta veya pilde bir arıza vardır.
Cihaz şiddetli bir şekilde düştüyse veya cihaz daha önce ‘onarıldıysa’ ve değiştirme işleminde orijinal bir ekran kullanılmadıysa birçok dokunmatik ekran çalışmayacaktır.
Bazıları cihazı bir torba pirinç içine koymanın tüm sorunlarınızı çözeceğine inanıyor. Ancak bu doğru değildir ve bazen hasar çoktan oluşmuştur.

Tabi ki de teslim edebilirsiniz. Mağazamız hafta için 09.00-18.30 arası ve cumartesi günleri 09-18.30 arası açıktır!

Galeri