Ekran Onarımı

Günümüzde telefonların büyük çoğunluğu, dış yüzeyinde koruma camı kullanıyor. Telefonlarda kullanılan bu cam çok sert olmasına rağmen, telefon bir zemine düştüğünde bile ekranı kırılmaya çok eğilimlidir.

 

Biz Efortek olarak telefonun panelindeki tüm kırık camı çıkartıp, fabrika versiyonunun birebir aynısını kullanıyoruz. Böylece tıpkı fabrikadan ilk çıktığındaki gibi gözükmesini sağlıyoruz. Ayrıca orijinal parçalar kullanıyoruz ki telefonunuz tıpkı yeni alınmış hali gibi kullanılabilsin.

 

Çoğu ekran tamiri kullanılmış parçalarla yapılıyor. Kısa vadede sorununuzu çözebilir fakat çoğu zaman dokunmatik ekranda temassızlık gibi sorunlar yaşayacaksınız. Günümüzde çoğu tamir edilmiş akıllı telefon, orijinal bir parça ile yapılıp yapılmadığını, idrak edip kendini orijinal parça yerleştirilene kadar devre dışı bırakabiliyor. efortek’de tüm tamirlerimiz orijinal parçadan oluşup 12 aylık garanti sunar.

Yalnızca Orijinal Parçalar Kullanılır

Cihazlarınızı onarırken %100 orijinal parçalar kullanıyoruz! Kullandığımız parçalar cihazınıza herhangi bir performans kaybı yaşatmamaktadır. Güvenli bir şekilde cihazınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garantili & Uzman İşçilik

Cihazlarınız riske atmayın! EforTeknik tüm Apple cihazlarınıza uzman dokunuşlar sunar. Profesyonellerden oluşan ekibimiz servis sonrası da her zaman yanınızda.

Açılmayan bir elektronik cihaz birçok şeyin sonucu olabilir. Çoğunlukla ana kartta veya pilde bir arıza vardır.
Cihaz şiddetli bir şekilde düştüyse veya cihaz daha önce ‘onarıldıysa’ ve değiştirme işleminde orijinal bir ekran kullanılmadıysa birçok dokunmatik ekran çalışmayacaktır.
Bazıları cihazı bir torba pirinç içine koymanın tüm sorunlarınızı çözeceğine inanıyor. Ancak bu doğru değildir ve bazen hasar çoktan oluşmuştur.

Tabi ki de teslim edebilirsiniz. Mağazamız hafta için 09.00-18.30 arası ve cumartesi günleri 09-18.30 arası açıktır!

Galeri